top of page

Yıkım

Kentsel dönüşüm çatısı altında her türlü yüksek katlı veya düşük katlı binaların yıkımı, fabrika, sanayi, tesis yıkımı, standartlara uygun şekilde yapılır. Yıkımla ilgili asbes raporundan, yıkım ruhsatına kadar bütün işlemleri şirketimiz bünyemizde sağlanır.

Dere Islahı

Islah çalışmalarında zemin sağlamlaştırması, dere içindeki hafriyatın ilgili resmi yerlere taşınması, proje takibine kadar şirketimiz işlemlerinizi yapmaktadır.

Bina Temel Kazısı

Ruhsatı alınmış binaların derin kazı veya alçak kazı hafriyat işleri yapılır. Aynı zamanda hastane, sanayi, fabrika inşaatlarının hafriyat işleri de yapılmaktadır. Belediyelerden alınacak hafriyat kazı izin belgeleri şirketimiz tarafından hazırlanmaktadır. Hafriyat kazısı için her türlü profesyonel ekip ve her türlü inşaat makineleri mevcuttur. Bulunmayan makineler ise temin edilir.

Zemin Sıkıştırma

Belirtilen kotlar da projeye uygun nitelikteki malzeme ile zemin uygun kotlar haline getirilir. Sonrasında silindir veya uygun sıkıştırma makineleri ile zemin sıkıştırması yapılır.

Hafriyat Döküm Sahası

Resmi izinleri alınmış olan yerlerin, izin verilmiş malzeme ile dökümü yapılır. Ayrıca döküm sahası izini almak için gerekli belgeler tedarik edildiği taktirde, şirketimiz tarafından gerekli izinler alınır.

Alt Yapı Çalışması

Şehir içi veya şehir dışı alt yapı çalışmalarınızda tecrübeli personel ve ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Zemin Dolgu

Projede onaylanan zemin etüdüne göre her nevi malzeme temin edilip gerekli yerlerin dolgusu yapılır

Sert Peyzaj

Malzemeli veya malzemesiz olarak projenize uygun şekilde profesyonel hizmet veriyoruz.

Bitkisel Peyzaj

Bitkisel peyzaj da bahçe toprağı,

hayvan gübresi, torf ve mili kendi tesisimizde üretiyoruz. Sahada uzman ekiplerimiz tarafından uygulamasını profesyonel şekilde yapıyoruz.

' İLKESİ BAŞARI OLANIN TERCİHİ BİZ OLURUZ'

bottom of page